Bilgi Yönetim Süreçleri

Weoll’un bilgi yönetimi çözümleri ile çalışanların yetki sahibi oldukları kurumsal dokümanlara, ortak bir alandan kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tüm kullanıcıların aradıkları dosyaları gelişmiş bir arama çözümüyle rahatlıkla bulmalarına imkan tanıyabilirsiniz.

Performans Değerlendirme Süreçlerinizi Geliştirebilirsiniz
Dokümanlarınızı onay sürecinin sonunda versiyonlarıyla birlikte yayınlayabilir, “okuma görevi” olarak ilgili gruplara gönderebilirsiniz. Performans değerlendirmeye katkı sağlayacak çıktıları raporlama araçlarıyla takip edebilirsiniz.
Performans Değerlendirme Süreçlerinizi Geliştirebilirsiniz
Kullanımı Kolay Bir Kurumsal Portal Edinebilirsiniz
Kodlama ya da eğitim gerekmeden, başka bir ekibin desteğine ihtiyaç duymadan, herkesin kurumsal portalı kullanmasını sağlayabilirsiniz.
Kullanımı Kolay Bir Kurumsal Portal Edinebilirsiniz
Kodlama İhtiyacını Ortadan Kaldırabilirsiniz
Esnek yazılım özellikleri sayesinde süreç ihtiyaçlarınızı platformu kullanırken keşfedebilir, “No-code” yapıdaki hazır şablonlar ve iş süreçleri sihirbazı ile BT desteğine ihtiyaç duymadan yeni süreçleri hayata geçirebilirsiniz.
Kodlama İhtiyacını Ortadan Kaldırabilirsiniz

Bilgi Yönetimi Süreçleri Modüllerini Keşfedebilirsiniz

Weoll_Screen_1 [Recovered]-01
Weoll_Screen_1 [Recovered]-02
Weoll_Screen_1 [Recovered]-03
Weoll_Screen_1 [Recovered]-04

Weoll’un Gücünü Keşfedin: Şimdi Ücretsiz Deneyin!

Çalışan deneyimini bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız? Weoll ile iş süreçlerinizi nasıl daha kolay ve verimli hale getirebileceğinizi keşfedin. Hemen demo talep ederek Weoll’un size ve çalışanlarınıza sağlayacağı avantajları deneyin.

Diğer Çözümler

E-mail listemize kayıt olun!

En yeni içerik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Top