Perakende Sektörü Weoll Kullanıyor

Mekandan ve cihazdan bağımsız olarak her an ulaşılabilir, hızla değişen çalışan sirkülasyonuna ayak uyduran, daha akıllı, verimli, dinamik bir kurum kültürüne ulaşmanıza aracı oluyoruz.

Hiyerarşik Yapıda Eksilme ve Bozulma İhtimali Olan Bilgileri Direkt Olarak İş Sahibine Ulaştırmanıza Olanak Tanıyoruz

Mağaza ve bayi yönetiminde ticari pazarlama operasyonunuzu tek bir platform altında, ekstra efor harcamanız gerekmeden, tutarlı ve eş zamanlı olarak gerçekleştirebilmenizi sağlıyoruz.

Mobil Çalışanlarınıza Anında Ulaşabilirsiniz
Genel müdürlük dışında çalışan, genellikle mobil olan, sabit bir çalışma alanı olmayan tüm yönetici ve çalışanlara, kendi cep telefonlarından ulaşmanıza imkan tanıyoruz.
Mobil Çalışanlarınıza Anında Ulaşabilirsiniz
Mekana Bağımlılığı Ortadan Kaldırabilirsiniz
Kurumsal ve bireysel verileri ayrı ayrı güvence altında tutarken, kurumsal bilgi ve duyuruları gerçek zamanlı paylaşıp çalışanlarınızla nerede oldukları fark etmeksizin etkileşime geçebilmenizi sağlıyoruz.
Mekana Bağımlılığı Ortadan Kaldırabilirsiniz
Çalışanlarınızın Gelişiminin Takibini Kolaylaştırabilirsiniz
Çalışanlarınız kendilerine sunulan tüm araçları sosyal medyayı kullanır gibi kolayca yönetirken, eğitimlerini de Weoll platformu üzerinde alabiliyor, ilerleme seviyelerini takip edebiliyorlar.
Çalışanlarınızın Gelişiminin Takibini Kolaylaştırabilirsiniz

Weoll’un Gücünü Keşfedin: Şimdi Ücretsiz Deneyin!

Çalışan deneyimini bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız? Weoll ile iş süreçlerinizi nasıl daha kolay ve verimli hale getirebileceğinizi keşfedin. Hemen demo talep ederek Weoll’un size ve çalışanlarınıza sağlayacağı avantajları deneyin.

Diğer Çözümler

E-mail listemize kayıt olun!

En yeni içerik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Top